top of page

BUTIKOWE ZAJĘCIA GRUPOWE

Czym są butikowe zajęcia? 

Dla kogo? 

Nasze zajęcia i instruktorzy

Możliwe że słyszeliście termin kluby butikowe. Termin ten pochodzi od „Boutique Fitness” co oznacza małą, wysokiej jakości przestrzeń. Butikowe kluby Fitness to kluby o małym metrażu zbudowane na kameralnej, niemal rodzinnej atmosferze, i entuzjastycznych doświadczonych instruktorach. Cechą nadrzędną Boutique fitness są małe grupy max 5-6 osób, dzięki czemu trenerzy i instruktorzy są w stanie dotrzeć do każdego, wymienić doświadczenia i poświęcic mu czas.

Decydując się na zajęcia grupowe w Studio Balans workout & massage masz pewność małych kameralnych grup, doskonałej atmosfery oraz szybkich rezultatów dzięki indywidualnemu podejściu. 

Naszym atutem jest brak masowej formy zajęć.

Każdy znajdzie tu dla siebie mejsce, jednak grupy zamykają się do 6 osób. 

Studio Balans workout&massage to przestrzeń, która powstała z myślą o osobach poszukujących harmonii i spokoju. Strefy treningowe zapewniają możliwość treningów personalnych, w parach, zajęć w kameralnych grupach, treningów na maszynach Vacu, BodyRoll, i innych!

 Eleganckie, a zarazem funkcjonalnie urządzone otoczenie zapewnia optymalne warunki do wypoczynku i regeneracji. W Studio Balans przywita Cię harmonije wnętrze oraz ciepła atmosfera. Nasz sukces budujemy w oparciu o kwalifikacje specjalistów i zadowolenie Klientów. 

Zajęcia grupowe w Studio Balans to idelany czas i miejsce dla osób pracujących w trybie zdalnym, prowadzących siedzący tryb życia, osób skorych do zmiany, ale równiez tych którzy na codzień pracują w licznych, gwarnych grupach i szukają harmonii i spokoju. 

STRETCHING (rozciąganie i mobilizacje) 60min ( wtorki, czwartki ) 

Insruktor - Daniel Chytroś

Stretching to popularne formy ćwiczeń fizycznych, które mają na celu zwiększenie zakresu ruchu i elastyczności mięśni. Jeśli czujesz zmęczenie i ograniczoną mobilość swojego ciała te zajęcia z pewnością są dla Ciebie. 

Zajęcia stretchingowe mogą obejmować różne formy rozciągania, ćwiczenia z użyciem sprzętu (np. paski, piłki), a nawet elementy jogi czy pilates.

Zajęcia te są odpowiednie dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Mogą być szczególnie korzystne dla osób, które pracują w pozycji siedzącej, sportowców, jak również osób starszych, które chcą utrzymać swoją mobilność. Kiedy zaczniesz ważne by praktykować stretching regularnie dla uzuskania trwałych i najlepszych efektów. 

YOGA KUNDALINI 60min ( wtorki, piątki )

Insruktor - Daniel Chytroś

 to najbardziej mistyczna odmiana jogi, która łączy w sobie wszystkie techniki oddziaływania na umysł i ciało: ćwiczenia fizyczne, oddechowe, medytacje, mantry, mudry (ruchy rąk). Mają one na celu pobudzenie i zharmonizowanie wewnętrznych czakr, czyli ośrodków energetycznych w ciele. Ich rozwój poprzez praktykę jogi kundalini prowadzi do odzyskania równowagi fizycznej, psychicznej i emocjonalnej, uwolnienia się od stresu oraz wejścia na wyższy poziom świadomości. Dzięki temu treningowi łatwiej osiągnąć równowagę emocjonalną i spokój wewnętrzny, którego tak nam trzeba w dobie szybkiego życia, poznajemy lepiej swoje ciało, odprężamy je i zmniejszamy napięcia mięśniowe.

Yoga Kundalini jest stworzona dla współczesnego człowieka – zabieganego i zestresowanego, który codziennie musi godzić wiele obowiązków, ale nie chce przy tym stracić łączności z samym sobą. W tym celu musi świadomie praktykować pięć technik pracy ze swoim ciałem, umysłem i duchem: asany (pozycje jogi), pranajamę (pracę z oddechem), medytację, mantry (dźwięki i śpiew) oraz mudry (gesty rąk). Połączenie tych elementów daje narzędzie, które służy do rozwijania w sobie twórczej energii. Jest ona ukryta w każdym z nas, dokładnie w miejscu u podstawy kręgosłupa i określa się ją mianem pierwszej czakry, czyli Muladhara.

FBW TABATA 30-40 min ( poniedziałki, środy )

(HIIT - High Intensity Interval Training)

Insruktor -Dominika Jagła

FBW oznacza Full Body Workout, i tym właśnie jest Tabata jednak ten typ treningu ma określone interwałowe zasady. 

Jest to krótki, trening interwałowy o wysokiej intensywności, mający na celu zrobić dobrą robote w krótkim czasie. Pracujemy w systemie 20 sekund treningu 10 sekund przerwy. Trening powtarzamy przez kilka minut by nastepnie zyskać 1-2 minuty przerwy. 

ZUMBA dorośli 60min ( poniedziałki czwartki )

Insruktor - Oksana

Zumba to forma ćwiczeń fitness, która łączy taniec i aerobik w jednym, dynamicznym i energicznym treningu. Program Zumba został stworzony w latach 90. przez Alberto "Beto" Pereza, kolumbijskiego tancerza i choreografa. Zajęcia z zumby są bardzo różnorodne i mogą zawierać elementy różnych stylów tanecznych, takich jak salsa, merengue, mambo, samba czy hip-hop. Muzyka jest również mieszanką różnych gatunków, od latynoskich po pop i muzykę elektroniczną.

Na zajęciach z zumby uczestnicy naśladują ruchy instruktora, często w rytm muzyki. Nie jest wymagana szczególna koordynacja ani doświadczenie taneczne, co sprawia, że zumba jest dostępna dla ludzi w różnym wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej. Głównym celem jest poprawa kondycji, spalanie kalorii, ale również dobra zabawa. Dbamy przede wszystkim o dobrą pozytywną energię i pobudzanie endorfin! 

W naszej ofercie zajęcia z zumby są przeznaczone dla grup o maksymalnej liczbie 6 osób. Tak mała liczba uczestników pozwala na indywidualne podejście instruktora do każdej osoby, co zwiększa efektywność treningu i pozwala na dostosowanie poziomu trudności do możliwości grupy.

Zajęcia ZUMBY są dla osób które: 

  1. Chcą poprawić kondycję fizyczną w przyjemny sposób.

  2. Szukają formy aktywności fizycznej, która jest też formą rozrywki.

  3. Chcą schudnąć i poprawić sylwetkę.

  4. Cenią sobie atmosferę grupową, ale też indywidualne podejście instruktora.

  5. Chcą poprawić swoje samopoczucie i poziom energii.

Zajęcia z zumby są więc zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z fitness, jak i dla zaawansowanych osób chcących wprowadzić elementy zabawy do swojego regularnego treningu.

Zapraszamy! :) 

Robienie pompek

Tabela zajęć grupowych

Cennik zajęć grupowych

ZAJĘCIA GRUPOWE (5).png
3.png
bottom of page