top of page

Kurs masażu Kobido + kinesiotaping estetyczny

Masaż Kobido stał się bardzo popularny w ostatnich latach. Efekty jakie możesz osiągnąć stosując w swoim w gabinecie techniki japońskie są niesamowite. Masaż Kobido to starożytna sztuka, która pozwoli Ci wymodelować Twarz Twoich klientek i klientów bez uzycia igieł czy skalpela. Unikalne techniki perkusyjne i głęboka praca powięziowo-mięśniowa wyróżnia masaż Kobido spośród innych masaży. Na Naszym szkoleniu nauczysz ponad 1000 nowych ruchów i wyjątkowych  technik liftingujących.

Co wyróżnia nasze szkolenia? Przedewszystkim precyzna pracy, oferujemy 3 dni intensywnej nauki technik japońskich Kobido, zaawansowane dodatkowe techniki mioplastyczne oraz dermaplastyczne a tak  że istotne wskazówki na temat marketingu w sieci. Wyróżnij się wśród konkurencji!

O Kobido. 

Co warto wiedzieć? 

Kobido jest najbardziej zaawansowanym masażem na świecie. Wiąże się to również z jego złożonościa i wielopłaszczyznowością. W Kobido pracujemy na wielu warstwach tkanek począwszy od skóry docierając aż do mieśni. Rytuał Kobido podlega określonym regułom i zasadom opartym na starożytnym masażu Anma. Tylko dzięki trzymaniu się prawidłowych technik masażu jesteśmy wstanie osiągnąć tak spektakularne efekty odmłodzenia twarzy. - Pamiętaj o tym wybierając szkolenie. Nie daj się nabrać na Kobido będący zwykłym masażem kosmetycznym.  Szkolać się u nas masz 100% pewności że nauczysz się prawdziwego, starożytnego masażu Kobido.

Co należy ze sobą zabrać?

Wszystko mamy na miejscu :) Nie oczekujemy od Ciebie zabierania ręczników czy  środków higienicznych. Studio jest miejscem naszej pracy dlatego wszystkie środki higieniczne oraz reczniki czy koce są do twojej dyspozycji. Żeby jednak zachować najwyższy standard oraz w trosce o Twój komfort do Twojej dyspozycji mamy Bufet kawowy od LaVazza, herbaty wielosmakowe, napoje ciepłe i zimne, przekąski oraz ciepły posiłek przypadający na każdy dzień szkolenia. Wszystko to w cenie wybranego kursu. Zatem co zabrać?  Tylko wygodny strój oraz otwartą i wypoczęta głowę gotową chłonąć wiedzę :) 

Co  otrzymasz na naszym kursie? 

 • 95% Praktyki 5% teorii oraz wyjaśnienia działania Kobido (24 godziny praktyki!) W sposób spokojny i skoncentrowany opanujesz materiał czując się pewnie i będziesz gotowy/gotowa do pracy z klientami.

 • w cenie szkolenia otrzymujesz również umiejętności z zakresu prawidłowego tejpowania twarzy szyi i dekoltu.(Kinesiotaping estetyczny) 

 • Opanujesz i pojmiesz w sposób intuicyjny pracę z mięśniami twarzy oraz techniki liftingujące 

 • Wiedza praktyka, Masz pewność, że uczysz się od osób które mają ponad 12 lat doświadczenia w zawodzie nadal wykonując masaże. 

 • Starannie opracowany skrypt z kolorowymi zdjęciami. 

 • Film z przebiegu masażu Kobido (Dostęp na własność) 

 • Możliwośc nagrywania całości szkolenia

 • Taśmy kinesiologiczne dla Ciebie na dobry start :)

 • Doweisz się czym jest "nowy marketing"  i jak skutecznie promować usługi w sieci( facebook i i instagram) 

 • Małe grupy max 6 osób. .Pracujemy w parach, na żywej tkance. Ważne by uczestnicy mieli możliwość poczuć na sobie pracę "latających rąk" oraz widzieli efekt na własnych twarzach. 

 • Ciepły posiłek, kawa herbata przekąski gwarantowane :) 

 • Po ukończeniu kursu otrzymujesz Dyplom imienny. Dla chętnych również w języku angielskim lub niemieckim. 

Masuj i ciesz się zadowoleniem klientek i klientów

Naucz się osiągać skuteczne i trwałe efekty w modelowaniu twarzy. Walcz finezyjnie ze zmarszczkami i eliminuj jej jedna po drugiej. Klientki zobaczą efekty zaraz po zakończonym zabiegu. Dodatkowo zafunduj im relaks o jakim nie śniły. Ciesz sie powracającymi klientami i zapełnij swój grafik! 

Zobacz nas na Instagramie

Ramowy plan dnia szkoleniowego 

Dzień I

godz. 9:00 -11:00

Teoria i omówienie zagadnień zw. z masażem kobido

Po zakończeniu teorii robimy przerwę na pierwszą przekąskę.

14:00 

Przerwa obiadowa i kawowa

Odpoczywamy, jemy ciepły obiad i szykujemy sie na dalszą część szkolenia.

Dzień II 

Praktyka przez cały dzięń

Cały dzień II ćwiczymy i utrwalamy techniki poznane dnia I. Przerwa obiadowa ok 14:00

11:20 - 14:00 

Część praktyczna i nauka technik masażu 

Demakijaż, część rozluźniająca i relaksacyjna

14:30 -18:00

Część praktyczna 

Drenaż limfatyczny, część liftingująca, akupresura twarzy i część wykańczająca

Dzień III

Praktyka oraz nauka oklejania twarzy taśmiami kinesiologicznymi

Cały dzień III ćwiczymy i utrwalamy techniki poznane dnia I i II dnia.Poznajemy również pracę z kinesiotapingiem estetycznym.  Przerwa obiadowa ok 14:00 

bottom of page