top of page

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to popularny i przyjemny zabieg kosmetyczny, który wykorzystuje fale ultradźwiękowe do delikatnego i skutecznego oczyszczenia skóry.

Dzięki głowicy kawitacyjnej wykorzystywanej podczas zabiegu, skóra twarzy zostaje oczyszczona dużo głębiej niż w przypadku domowych peelingów. U każdego z nas występuje proces złuszczania naskórka, a martwe komórki skóry pozostają na skórze twarzy sprawiając, że wygląda nieestetycznie i blokuje wchłanialnośc składników odżywczych np podczas codziennej pielęgnacji. Dlatego ważne jest stosowanie regularnego oczyszczania skóry, aby nadać jej blasku oraz zdrowego wyglądu.

W tym właśnie celu przeprowadza się peeling kawitacyjny.

W Peelingu Kawitacynym wykorzystuje się zjawisko kawitacji.

Kawitacja to zjawisko fizyczne, polegające na gwałtownej przemianie fazowej z fazy ciekłej w fazę gazową pod wpływem zmniejszenia ciśnienia. Ponadto urządzenie, wykorzystuje fale ultradźwiękowe. Za ich pomocą po zetknięciu się z nawilżoną skórą, powstają mikropęcherzyki, które rozbijają i "wypychają" stare zrogowaciałe komórki naskórka i zaskórniki. 

Decydując się na zabieg w naszym studiu masz pewność że znajdujesz się w czułych rękach osoby która doskonale zna się na tym co robi. Zabieg Peelingu kawitacyjnego czy Mikrodermabrazji, zawsze poprzedzany jest dokładnym oczyszczeniem skóry i przygotowaniem jej do zabiegu, a tak że wspomagany delikatnym masażem i liftingiem falą radiową RF. Dzięki temu Twoja Twarz nie tylko zostanie precyzyjnie oczyszczona, ale również wygładzona i ujędrniona. 

 

Efekty Peelingu kawitacyjnego:

 • Głębokie oczyszczenie skóry i porów

 • Usunięcie martwych komórek naskórka

 • Eliminacja zaskórników i  widocznych zanieczyszczeń

 • Poprawa tekstury i kolorytu skóry

 • Pobudzenie krążenia i produkcji kolagenu

 • Poprawa wchłaniania kosmetyków

 • Redukcja trądziku i zmniejszenie widoczności porów

 • Nawilżenie skóry

 • Odzyskanie świeżego promiennego wyglądu twarzy.  

Przeciwwskazania do Peelingu kawitacyjnego:

Chociaż peeling kawitacyjny jest zazwyczaj bezpieczny dla większości osób, istnieją pewne stany i warunki, które mogą stanowić przeciwwskazania:

 • Ciąża i karmienie piersią

 • Metalowe implanty w obszarze zabiegu

 • Choroby serca, zwłaszcza z implantowanym rozrusznikiem

 • Aktywne stany zapalne skóry

 • Łuszczyca, egzema

 • Nowotwory

 • Niedawne zabiegi chirurgiczne w obszarze zabiegu.

Zachęcamy do skorzystania z tego zabiegu, jeżeli pragniesz oczyszczonej, świeżej i młodziej wyglądającej skóry. Peeling kawitacyjny to doskonały sposób na poprawę wyglądu i kondycji skóry bez bólu, dyskomfortu czy konieczności rezygnacji z codziennych aktywności. Bez względu na to, czy chcesz poprawić koloryt skóry, zredukować widoczność porów czy poprawić wchłanianie kosmetyków, peeling kawitacyjny jest doskonałym wyborem!

Mikrodermabrazja czy Peeling kawitacyjny ? 

To dylemat z którym boryka się na codzień wiele kobiet. Z jakiegoś powodu te dwa zabiegi są często mylone jednak w rzeczywistości maja zupełnie inne działanie. 

 

Mikrodermabrazja to „ to zabieg mechanicznego złuszczania powierzchownych warstw skóry z możliwością kontrolowania głębokości naskórka. W wyniku przeprowadzenia pojedynczego lub serii kilku zabiegów mikrodermabrazji uzyskamy efekt uelastycznionej, zregenerowanej, gładkiej i zdrowej skóry nie tylko na poziomie naskórka, ale też w głębszych warstwach skóry. W związku z tym, że mikrodermabrazja pobudza skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych, jest to idealny zabieg o działaniu anti-aging.” 

 

Peeling kawitacyjny „ oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń, odblokowanie zatkanych porów i pobudzenie skóry do regeneracji, co przynosi efekt jej odświeżenia i dotlenienia. Po peelingu twarzy możemy też odczuć wyraźną poprawę krążenia skóry, dzięki wykonywanemu mikromasażowi zachodzącemu w wyniku drgania fal ultradźwiękowych.” Zabieg jest bezbolesną alternatywą dla manualnego oczyszczania twarzy. Czasem gdy zmiany są głębsze peeling kawitacyjny może nie wystarczyć i będzie wtedy potrzebne manualne oczyszczanie twarzy. 

Sami wiec widzicie,  że działanie tych dwóch zabiegów jest inne. Gdy macie wątpliwości warto skontaktować się z nami i umówić na bezpłatną konsultacje w celu omówienia, który z tych zabiegów bedzie skuteczniejszy i bardziej potrzebny w indywidualnym przypadku.

Oba te popularne zabiegi doskonale spełniają swoje zadanie a efekty zawsze będą zadawalające.

2.png

Peeling kawitacyjny

Doskonała, bezbolesna alternatywna dla manualnego oczyszczania twarzy nawet dla nastolatek! Umówi się i zadbaj o gładką promienną skórę z której będziesz dumny/a!

 • Instagram
 • Facebook
 • TikTok

Polub nas na Facebooku,  Instagramie i TikToku!

bottom of page