top of page

Szkolenia

najwyższej jakości

Zapraszamy na  profesjonalne szkolenia z zakresu terapii manualnej. W Studio Balans workout & massage od początku istnienia kierujemy się wiedzą empatią i doświadczeniem. Klientów zdobywamy naturalnie. Podczas każdej odbytej u nas wizyty poświęcamy klientom 100% uwagi. Ważne by nasi Goście czuli się dopieszczeni i traktowali naszą przestrzeń jak swoją. Jesteśmy praktykami. Przyjmujemy klientów codziennie przez 12h a nasz grafik pęka przy tym w schwach. Już po roku obecności na rynku osiągneliśmy satysfakcjonujący sukces zarówno w Terapii manualnej, fitness i Treningach personalnych.

Najważniejsze jednak by na tym nie poprzestawiać. Rozwój jest jak pielęgnowanie ogrodu. Wymaga cierpliwości, troski i ciągłego dążenia do doskonałości. Nauczymy Cię jak cierpliwie i z szacunkiem  do siebie dążyć do doskonałości. 

Nauczymy Cię jak skutecznie pozyskać klienta. Kursy od "Guru" z Instagrama to nie wszystko. Najważniejsze jest to jaką jesteś osobą i jak rezonujesz z innymi. Najwięcej bowiem osiągniesz pracując z sercem. Kochaj to co robisz a obfitość uśmiechnie się do Ciebie. 

Chcęsz osiągać takie efekty? 

Naucz się japońskich technik liftingujących oraz głębokiej pracy powięziowo-mięśniowej

Poniższe zdjęcia to efekty pracy naszych rąk. Ty też możesz nauczyć się tak pracować! Wymodeluj twarz i ciało swoich klientek i klientów pracą swoich rąk!  Zapisz się na Szkolenie z masażu Kobido + taping estetyczny lub Kobido Body Up - multiterapia na ciało

Dlaczego warto wybrać nasze Szkolenia? 

Precyzja i wiedza

Opanujesz techniki masażu do perfekcji. Nauczymy Cię jak pracować na poszczególnych warstwach skóry. Dowiesz się jak działają techniki manualne w konkretnych zabiegach. Z nami będziesz masować ze zrozumieniem osiągając skuteczne i trwałe efekty zarówno niwelujące ból jak i modelujące i antycellulitowe. 

Anatomia twarzy i ciała

Nauczymy Cię budowy układu mięśniowego i kostnego. Dowiesz jaki wpływ mają poszczególne mięśnie m.in. na tworzenie się zmarszczek i jak z nimi pracować. Dowiesz się czym są przyczepy mięśniowe i dlaczego są tak ważne w głębokiej terapii powięziowo-mięśniowej. 

Finezja w pracy

Opanujesz wszystkie techniki masażu Kobido. Nauczysz się dodatkowych unikalnych technik mioplastycznych oraz ruchów perkusyjnych i asymetrycznych (każda ręka wykonuje innych ruch) Opanujesz finezyjną pracę dłońmi i ciałem dzięki której osiągniesz najlepsze efekty. 

Skuteczna i zrozumiała nauka

Dowiesz się wszystkiego o genezie powstawania cellulitu. Poznasz lipolityczne techniki które pomogą Twoim klientkom w całkowitej eliminacji uciążliwego cellulitu. Zystkasz wiele materiałów dydatktycznych które pomoga Ci w nauce. 

Filozofia bezbolesnej pracy z ciałem

Taping estetyczny

Dowiesz się czym jest KAPILAROTERAPIA nauczysz się pracy technikami kapilaroterapeutycznymi. Nauczysz się wykonywać skuteczniejszy i bezbolesny masaż bańką chińską! Od teraz masaże w Twoim gabinecie będą czystą poezją i przyjemnością.

Nauczysz sie pracy z taśmami kinesiologicznymi. Dowiesz się na czym dokładnie polega ich działanie zarówno w stosunku do ciała jak i twarzy. 

Terapia powięzi

Nauczysz się pracy z powięzią. Dowiesz się co to powięź i dlaczego jest tak ważna zarówno w terapii manualnej jak i kinesiotapingu. 

Wykwalifikowani Instruktorzy

Z nami masz pewność że naukę odbywasz u osób z bogatym doświadczenie.Chakarteryzuje nas ponad 11 lat doświadczenia pracy w swoim zawodzie. Nasz zespół to przedewszystkim praktycy. Szkolenia odbywaja się w miejscu naszej pracy. Dzięki temu realnie zobaczysz jak pracujemy na codzień z naszymi klientami. Podejmij szkolenie u praktyków z wieloletnim doświadczeniem.  

Jedno szkolenie Wiele masaży!

Szkoląc się u nas masz pewnośc, że z jednego szkolenia wyniesiesz wiedzę, z której będziesz mógł/mogła stworzyć kilka różnych masaży i zabiegów wellness. (Np Kobido Body Up da Ci możliwość stworzenia aż 3 nowych masaży a Cykl masaży relaksaxyjnych aż 5!) Na niektórych kursach otrzymasz więcej niż jeden dyplom ukończenia szkolenia, które zdobić będą wnętrze Twojego salonu. 

Holistyczne podejście

Nauczysz się holistycznego podejścia do życia i zdrowia. Dowiesz się jak bardzo jest to ważne w osiągnięciu harmonii i najlepszych efektów Twojej pracy. 

Bogate materiały dydaktyczne 

Wybierając szkolenie w Studio Balans workout&massage  otrzymujesz pakiet materiałów które pomoga Ci w pracy w Twoim gabinecie.Bogaty Skrypt, Maretiały Video z przebiegu szkolenia, Karta Klienta, Rodo, Czy zgoda na udostępnianie wizerunku na Facebook'u itp.

Nowoczesny Marketing

Na każdym kursie opanujesz nie tylko ogrom wiedzy praktycznej, ale tak że nauczymy Cię jak skutecznie promować swoje usługi w sieci. Aktualnie nie wystarczy wrzucić ogłoszenia na portal ogłoszeniowy i czekać na klienta. By osiągnąc sukces i rozpoznawalność musisz skutecznie i wytrwale reklamować swoje usługi w mediach społecznościowych które rządzą się swoimi prawami. Z nami dowiesz się jak to działa!

"Masaż to sztuka, gdzie dłonie malują harmonię na płótnie ciała"

Masaż Gua Sha
"Bardzo polecam szkolenie Kobido u Pani Emilki. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego kursanta duża dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej"

Kszysztof   M. Facebook

Masaż ramion

Nasze podejście

Podczas szkoleń skupiamy się głównie na praktyce – aż 90% czasu zajmuje  doskonalenie technik masażu.

 

Uczestnicy szkoleń trenują na żywej tkance by doskonalić i opanować techniki masażu.


To właśnie praktyka i zrozumienie anatomi jest kluczem do opanowania sztuki masażu

 

 Teoria jest istotna, ale stawiamy na praktyczne doświadczenie, które pozwala uczestnikom w pełni zrozumieć i opanować techniki masażu.

To praktyczne podejście umożliwia uczestnikom szybkie zrozumienie i opanowanie różnorodnych technik, co przekłada się na skuteczność i pewność w wykonywaniu masażu.

Zagadnienie teoretyczne są równie ważne, dlatego też, aby umożliwić naszym absolwentom lepsze skupienie się na praktyce podczas szkoleń, ale także pełne zrozumienie i kontekst technik masażu, część zagadnień teoretycznych jest przekazywana w formie bogatego skryptu i materiałów video. Istnieje możliwośc nagrywania przebiegu szkolenia wedle potrzeb uczestników. 

 

 Każdy absolwent otrzymuje zestaw materiałów , które pozwolą mu na zgłębienie dodatkowych aspektów masażu w dogodnym dla siebie czasie.

Ten nowoczesny sposób nauki gwarantuje, że nasi uczestnicy nie tylko opanują praktyczne umiejętności  ale także zdobędą wiedzę teoretyczną niezbędną do profesjonalnego wykonywania masaży.

Nasze szkolenia

Instruktor masażu: Emilia Koral

Do waszej dyspozycji mamy szereg dokładnie dopracowanych szkoleń z zakresu terapii manualnej twarzy i ciała. Nauczysz się z nami jak skutecznie stosować techniki relaksacyjne używać narzędzi do masażu, jak pracować manualnie by osiągać trwałe i skuteczne efekty w odmładzaniu twarzy i ciała. Wybiesz swoje szkolenie. 

Masaż Gua Sha

Co otrzymasz na szkoleniu i po nim?

2 lub więcej, dni intensywnego szkolenia

Pewność skutecznej pracy z klientami

Materiały video z całego masażu + zdjęcia technik

Możliwość nagrywania przebiegu szkolenia i poszczególnych technik

Bogaty, kolorowy skrypt pełen niezbędnej wiedzy

Dyplom w języku polskim i angielskim

Wiedza na temat anatomii układu mięśniowego

i kostnego

Ciepły posiłek, przekąski, świeże owoce wliczone w cenę kursu

Bufet kawowy od Lavazza herbata, napoje zimne wliczone w cenę kursu

Realne wsparcie i kontakt po szkoleniu. 

Wiedza na temat nowego marketingu: facebook instagram tiktok Jak skutecznie sprzedawać usługi w sieci. 

Innowacyjne spojrzenie na proces nauki masażu 

Balans ciała i zdrowe sposoby poruszania się podczas masażu

Wpływ pracy masażysty na zdrowie kręgosłupa i metody zapobiegania nieprawidłowym nawykom.

i o wiele więcej...

Zapisz się na szkolenie!

Szkolenia odbywają się  STACJONARNIE w centrum Niepołomic., Pod studiem  duży bezpłatny parking do dyspozycji. 

ul 3 Maja 13 

32-005 Niepołomice

Pawilon Lewiatan 1 piętro

Aby zarezerwować miejsce na wybranym przez siebie szkoleniu, w formularzu w okienku "Napisz widomość" napisz datę oraz nazwę szkolenia. 

Zadatek rezerwacyjny wynosi 200zł. 

Opłaty za szkolenia uiścić można w całości przelewem, gotówką przed rozpocząciem kursu, bądź w pierwszym dniu kursu w całości kwoty u Instruktora.

(z odliczeniem wcześniej wpłaconego zadatku.)

Zadatek nie jest zwracany jeżeli osoba nie pojawi się w wyznaczonym dniu na szkoleniu. 

Dane do płatności:

Przelew tradycyjny:

Tytuł : Nazwa szkolenia i data szkolenia

Odbiorca: Koral T&E sp. z o o 

ING Bank śląski:

51 1050 1445 1000 0090 8186 6627

lub BLIK

Wypelnij formularz i zapisz się na szkolenie

Dziękujemy za wysłanie formularza! Odezwiemy się w ciągu najbliższych kilku godzin :)

HARMONOGRAM SZKOLEŃ

Szkolenia odbywają się cyklicznie zgodnie z poniższymi datami. Istnieje możliwośc zmiany daty szkolenia po wczesniejszym uzgodnieniu z uczestnikami kursu. Istnieje możliwośc przeniesienia opłaconego już szkolenia na inny termin maksymalnie jeden raz. 

Terminy szkoleń ustalane są z około 1,5-2 miesięcznym wyprzedzeniem, na bieżąco aktualizowane. 

Tabela terminarz szkoleń masaże.png
26.07-28.07
2000 zł
Niepołomice
Pozostało: 2 miejsca
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Czas dnia szkoleniowego: 9:00 - 17:30

DODATKOWE INFORMACJE

Kochani lipcowa edycja szkoleniowa rusza! Pozostały 2 miejsca na lipiec :)   ZAPISZ SIĘ 

bottom of page