top of page

Wodorowe oczyszczanie


Marzysz o nieskazitelnej, młodzieńczej cerze, która promienieje zdrowiem i pięknem? Jest wolna od zanieczyszczeń i wolnych rodników?
Zapraszamy na 6-scio etapowy zabieg wodorowego oczyszczania.

 

Co to jest WODOROWE OCZYSZCZANIE ?
Wodorowe oczyszczanie to nowoczesna technologia, która wykorzystuje siłę wodoru do dogłębnego oczyszczania skóry. Ten proces jest niezwykle skuteczny, ponieważ wodor jest najsilniejszym antyoksydantem, który jest w stanie neutralizować wolne rodniki,

( Wolne rodniki to reaktywne związki chemiczne – niekompletne atomy tlenowe, które mogą uszkadzać struktury DNA i przyczyniają się do degeneracji tkanek. Powstają podczas procesu oddychania) odpowiedzialne za starzenie się skóry. Wodór, jako jeden z najmniejszych pierwiastków, może przenikać do najgłębszych warstw naskórka. Dzięki temu możliwe jest neutralizowanie wolnych rodników, które są szkodliwe dla skóry i przyspieszają jej proces starzenia się. Zabieg może być przeprowadzany praktycznie u każdego, nawet u osób z cerą wrażliwą.

 

W zdrowym organizmie między powstawaniem wolnych rodników a działaniem mechanizmów obronnych zachowana jest równowaga. Czynniki negatywne takie jak: palenie tytoniu, alkohol, chroniczny stres czy zmęczenie, promieniowanie UV, pestycydy, zanieczyszczenia powietrza, powodują zaburzenia tej równowagi, powodując namnażanie sie wolnych rodników, które moga powodować powstawania stanów zapalnych w organiźmie, chroby skóry czy problemy z cerą. 
Dla wsparcia mechanizmów ochronnych organizmu należy dostarczać mu antyoksydanty. 

 

ETAPY ZABIEGU WODOROWEGO OCZYSZCZANIA 6w1

Przygotowanie skóry do zabiegu
1. Oczyszczanie skóry aktywnym wodorem:  usunięcie wolnych rodników za pomocą wody wodorowej, poprzez wiązanie ich z jonami wodoru,
2. Eksfoliacja : mikrozłuszczanie martwch warstw naskórka

3. Peeling kawitacyjny : precyzyjne usuwanie zaskórników i zanieczyszczeń.

4. Ultradźwięki : dostarczenie antyoksydantów w przestrzenie międzykomórkowe, w głębokie warstwy skóry.(sonoforeza)
5. Infuzja tlenowa - dotlenienie skóry i wtłaczanie w przestrzenie międzykomórkowe wybranych substancji odżywczych.

 

6. Ostatnim etapem jest LIFTING

 

Tutaj możemy zdecydować się na:

Łagodny lifting falą radiową RF 
Podczas zabiegu, urządzenie generuje falę radiową, która przenika przez powierzchnię skóry, bez jej uszkadzania. Ta energia cieplna dociera do głębszych warstw skóry, gdzie pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Dzięki temu owal twarzy podnosi sie, skóra staje się gładsza, jędrna a zmarszczki sa zredukowane. Efekty widoczne są stopniowo, ponieważ produkcja nowego kolagenu wymaga czasu.

 

Japoński masaż liftingujący KOBIDO
Jest to zbiór zaawansowanych technik japońskich, które sprawiają, że skóra tuż po zabiegu jest widocznie odżywiona gładsza, jędrniejsza a owal twarzy podniesiony. W tym przypadku efekty sa widoczne juz w trakcie trwania zabiegu. Zabieg jest wyjątkowo odprężający i wysoce skuteczny.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź tutaj:  KOBIDO - Japoński lifting twarzy 

W zależności od tego czy interesuje Cię oczyszczanie twarzy z wolnych rodników czy pragniesz wzbogacić zabieg intensywnym liftingiem, w naszej ofercie z pewnocią znajdziesz cos dla siebie.

Do twojej dyspozycji mamy kilka opcji zabiegu oczyszczania wodorowego. Od krótkiego zabiegu eksfoliacji do pełnego rytuału oczyszczająco-liftingującego. 

Etapy w zabiegu wodorowego oczyszczania - opis

Wodorowe oczyszczanie w praktyce dzielimy na 2w1, 4w1 i 6w1 oraz dodatkowe opcje takie jak maska czy ampułka kolagenowa. W naszej ofercie znajdziecie kilka wariantów, które pozwolą Wam zdecydować się na najkorzystniejszy dla Was rodzaj zabiegu. 

  • Wodorowe oczyszczanie 2w1 to: oczyszczanie aktywnym wodorem. 

  • Wodorowe oczyszczanie 4w1 to: oczyszczanie aktywnym wodorem + mezoterapia/ fuzja składników odżywczych. 

  • Wodorowe oczyszczanie 6w1 to: oczyszczanie aktywnym wodorem + mezoterapia/ fuzja składników odżywczych + lifting RF lub Kobido

W naszej ofercie znajdziejsz więcej dodatkowych opcji. Sprawdź cennik.

Zapraszamy w zakładkę cennik - zabiegi kosmetyczne i złuszczające, by dowiedzieć się więcej. 

Orange Purple Business Arrow Grow Logo (2).png

Wodorowe oczyszczanie

Piękno, które wyłania się z czystości i świeżości.

Zadbaj o skórę i pozbądź się zanieczyszczeń dzięki kompleksowemu zabiegowi oczyszczania wodorowego. 

  • Instagram
  • Facebook
  • TikTok

Polub nas na Facebooku,  Instagramie i TikToku!

bottom of page