top of page
Balony Emoji

I URODZINY STUDIO BALANS

workout & massage

słówko od nas...

Kochani! Miło nam poinformować że dnia 20.10.2023 w Naszym Studio, odbędzie się całodniowa impreza urodzinowa. Z tego miejsca chcieliśmy serdecznie podziękować naszym wspanialym klientom którzy są z nami. Niektórzy z Was są z nami od samego początku. W tym dniu chcieliśmy Was uhonorować. Dla każdego obecnego gościa imprezy będzie czekał specjalny VOUCHER -50% na dowolną usługę dostępną w naszym repertuarze. ( Vouchery rozdawane są do wyczerpania zapasów)  Ponad to czeka Was wiele atrakcji i bezpłatnych niespodzianek. Sprawdź plan imprezy poniżej i dowiedz się co Cie czeka! 

PLAN IMPREZY 

godziny wydarzenia   9:00 - 19:00

1. Przez cały dzień w dniu 20.10, w godzinach w godzinach od 9:00 do 19:00  trwa wydarzenie urodzinowe STUDIO BALANS workout & massage. W tym dniu każdy kto weźmie udział w imprezie otrzyma VOUCHER -50% na dowolną wybraną przez siebie usługę dostępną w naszym cenniku. (Vouchery są rozdawane do wyczerpania zapasów i obowiązują na pojedyńcze usługi.) 

2. "Szwedzki stół” słodki poczęstunek, napoje ciepłe i zimne (kawa, herbata etc.)

3. Tort urodzinowy oraz szampan dla gości

4. Warsztaty z zakresu „Naturalne, holistyczne metody pielęgnacji twarzy i dekoltu” cyklicznie w ciągu dnia. Automasaż twarzy oraz bańka chińska

5. Możliwość przetestowania i zakupu naturalnych kosmetyków roślinnych tworzonych przez niesamowitą @natural_beauty_coach oraz rozmowy z producentką.

6. Możliwość bezpłatnej henny i regulacji brwi u @dominika.jagla w godzinach 10:00-11:30 oraz 14:00-16:00.  (Jeżeli chcesz skorzystać z bezpłatnej henny/regulacji brwi prosimy o zapisanie się na listę do tego przeznaczoną u Dominiki. Zapisy startuja od 9:00 w dniu 20.10)

7. Bezpłatna analiza składu ciała przez cały dzień

8. Bezpłatne konsultacje z trenerami personalnymi, rehabilitantką, stylistką rzęs i brwi oraz instruktorką fitness i zumby - niezastąpioną @bats_zumba_gorodok możliwość zapisu na zajęcia

9. Bezpłatne konsultacje z Kosmetolog dot. Stymulatorów tkankowych i mezoterapii igłowej etc.

10. Gwarantowana szampańska zabawa przy muzyce oraz wspaniała atmosfera :)

ZAPRASZAMY SERDECZNIE! 

Wstęp wolny dla każdego :) Chcesz wziąć udział w imprezie?

Weź kolegę, koleżankę i przyjdzcie wszyscy razem w godzinach 9:00-19:00 w dniu 20.10.23 świętować z nami, nasz pierwszy rok!

#studiobalansniepolomice

bottom of page