top of page

 Catering najwyższej jakości który powstał pod okiem doświadczonego zespołu kucharzy i dietetyka. Menu pełne smaków, aromatów i pasji. SmoothCatering oferuje 12 diet z posiłkami, które zawierają przede wszystkim produkty najwyższej jakości, szeroką game produktów zwanych superfoods bez zawartości cukru. 

 

Smooth Catering to propozycja dla osób, które szukają w cateringu dietetycznym świeżych, sezonowych warzyw i owoców, produktów bez konserwantów, zdrowych tłuszczów. Nasze diety to przede wszystkim bogate źródło witamin i minerałów, a co również jest ważne, oszczędność czasu. Nasz catering daje Ci wybór stąd, oprócz standardowego programu diet stworzyliśmy dietę z wyborem menu.

"Bezkompromisowo stawiamy na jakość produktów, restauracyjny smak i ekologiczne rozwiązania. Zdrowe, pyszne i zbilansowane posiłki, przygotowane przez kucharzy z doświadczeniem z najlepszych krakowskich restauracji."

Jeżeli chcesz spróbować wyjątkowego smaku jaki oferuje SmoothCatering

z naszym kodem : studiobalans otrzymasz aż -25% zniżki na całe zamówienie! 

smooth-5000×2000-px.png

Przy dokonywaniu zamówienia na stronie cateringu, w prawym rogu zobaczysz takie okienko. Wpisz w nie nasz kod a otrzymasz zniżkę! 

KOD : studiobalans

Smacznego!

Uwaga! kod promocyjny zadziała tylko jeśli zamówienia dokonasz przez stronę cateringu. 

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page