top of page

Masaż gorącą czekoladą

Zabieg masażu gorącą czekoladą ma niezwykle pozytywny wpływ na skórę jak i umysł. Działa nawilżająco, natłuszczająco, dotleniająco, antycelullitowo, odprężająco i podnosi poziom endorfin, czyli tzw. hormonów szczęścia. Naturalna czekolada 100% głęboko odżywia ciało, dostarczając mu cennych składników odżywczych i witamin z grupy A, B i E oraz składników mineralnych takich jak żelazo, magnez, wapń i cynk. 

Masaż gorącą czekoladą działa równiez modelująco i antycelullitowo ponieważ posiada w ziarnach kakaowca, drogocenny składnik jakim jest teobromina.

Po zabiegu gorącą czekoladą skóra staje się miękka i aksamitna. Dzięki bogactwu flawonoidów czekolada działa na nią odmładzająco. 

Na masaż gorącą czekoladą warto wybrać się w sezonie jesienno-zimowym by poczuć magię

i zapach tego zabiegu, a tak że, zregenerować skórę, która w lecie narażona była na działanie promieni słonecznych. 

Wykonanie:

Najpierw wykonywany jest peeling zapachowy by złuszczyc stary naskórek oraz umożliwić lepsze wchłanianie drogocennych składników odżywczych, jakie niesie ze sobą masaż naturanlą czekoladą. 

Następnie, oryginalna, naturalna czekolada 100% rozpuszczana jest w specjalnym naczyniu do tego przeznaczonym, by jako ciepła, rozpuszczona pachnąca masa rozlać sie przyjemnie na skórze masowanego. Zabieg ten nastawiony jest na relaks i miło spędzony czas.

Pracujemy tylko na naturalnych składnikach.

Zapraszamy serdecznie na masaż gorącą czekoladą a tak że zachęcamy do wykupienia go w formie prezentu jako bon upominkowy 

 

Czas Trwania zabiegu: około  60 min  

bottom of page